UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jelsi mogę się włączyć do tej długo trwającej dyskusji... to chciałbym tylko dodać, ze obserwując codziennie co sie tam dzieje (codziennie tamtędy jeźdzę bo tam mieszkam:) ) to jesli chodzi o technikę budowy zbliżamy sie coraz bardziej do zachodu. Jesli chodzi o ten hipermarket, to faktycznie miał/ma on powstać naprzeciwko holandii na lotnisku... tylko, ze ja te pogłoski słyszałem juz conajmniej 3 lata temu... a jak bedzie... Nie wiem jak wy drodzy mieszkańcy, ale ja jestem coraz bardziej zachwycony z wygladu swojego miasta. Pozdrawiam

Bart

Anuluj