UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ludzie mają prawo w cywilizowany sposób dojechać do drogi krajowej, a nie wiecznie naprawiać samochody, rowerem tez się nie przejedzie! Oni też płacą podatki i też chcą normalnie żyć. :/ smutne to....


Anuluj