UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo oby więcej kobiet poczuło te odpowiedzialność i wstąpiło do armii. Będę wtedy mogł w razie czego czego spokojnie uciec do Hiszpanii a później za ocean.
Ministrant
Brawo oby więcej kobiet poczuło te odpowiedzialność i wstąpiło do armii. Będę wtedy mogł w razie czego czego spokojnie uciec do Hiszpanii a później za ocean.
Ministrant