UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo oby więcej kobiet poczuło te odpowiedzialność i wstąpiło do armii. Będę wtedy mogł w razie czego czego spokojnie uciec do Hiszpanii a później za ocean.

Ministrant

Anuluj