UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym chciał zobaczyć, jak Panie będą ewakuować rannego z pola walki pod ostrzalem, czołgając się z nim lub załadowywać amunicję 155 na ciężarówki. : )
Natury nie oszukasz .
Ja bym chciał zobaczyć, jak Panie będą ewakuować rannego z pola walki pod ostrzalem, czołgając się z nim lub załadowywać amunicję 155 na ciężarówki. : )
Natury nie oszukasz .