UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam, dyrektor PKS ściemnia, kurs poranny około godz, 8 został puszczony inną trasą asfaltową, ale w dalszym ciągu autobus dojeżdza tylko do Markus itam zawracia a ludzie z Rachowa muszą rano dojść do Markus około 2-3 km aby dostać się do Elbląga a tyle lat jeżdził przez Wiśniewo właśnie tą drogą, wszystko zmieniło się po remoncie mostu w Dzierzgonce.
Route 66