UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja Wam powiem, że w poprzednim roku do Elbląga wszedł Siemens, którego logo dumnie stoi na dachu hali zaraz za biurowcem Alstomu:P
A ja Wam powiem, że w poprzednim roku do Elbląga wszedł Siemens, którego logo dumnie stoi na dachu hali zaraz za biurowcem Alstomu:P