UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja Wam powiem, że w poprzednim roku do Elbląga wszedł Siemens, którego logo dumnie stoi na dachu hali zaraz za biurowcem Alstomu:P


Anuluj