UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądzę, że mój ulubiony portal nie powinien dopuszczać do głosu anonimowych internautów, a to ze względu na dobrostan nie tylko psychiczny. Komu odpowiedzieć na słuszny, czy niesłuszny głos? Apelowałem do Asmina o to wielokrotnie. I nadal apeluję.
RomanR