UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sądzę, że mój ulubiony portal nie powinien dopuszczać do głosu anonimowych internautów, a to ze względu na dobrostan nie tylko psychiczny. Komu odpowiedzieć na słuszny, czy niesłuszny głos? Apelowałem do Asmina o to wielokrotnie. I nadal apeluję.

RomanR

Anuluj