UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takk tak w tych czasach chorzy maja wieksze pszywileje niz zdrowi. Nikt nic nie robi dopóki osoba chora nie zrobi sobie krzywdy lub komus. Najlepiej zarzygac swoimi żalami fejsbuka.
Ciemna Strona
Takk tak w tych czasach chorzy maja wieksze pszywileje niz zdrowi. Nikt nic nie robi dopóki osoba chora nie zrobi sobie krzywdy lub komus. Najlepiej zarzygac swoimi żalami fejsbuka.
Ciemna Strona