UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takk tak w tych czasach chorzy maja wieksze pszywileje niz zdrowi. Nikt nic nie robi dopóki osoba chora nie zrobi sobie krzywdy lub komus. Najlepiej zarzygac swoimi żalami fejsbuka.

Ciemna Strona

Anuluj