UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrowienia dla Pana Włodzimierza Richtera. Ech... a czy ktokolwiek w tym naszym mieście wie, pamięta lub choćby coś słyszał o elbląskim przemyśle stoczniowym, o elbląskich firmach żeglugowych no i w końcu o elbląskich statkach i okrętach...?
memel