UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrowienia dla Pana Włodzimierza Richtera. Ech... a czy ktokolwiek w tym naszym mieście wie, pamięta lub choćby coś słyszał o elbląskim przemyśle stoczniowym, o elbląskich firmach żeglugowych no i w końcu o elbląskich statkach i okrętach...?

memel

Anuluj