UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wkurzające jest to zmienianie numerów rachunków po zmianie władzy u steru miasta, jakby chciało dać się zarobić określonemu bankowi.

gość_po_60tce

Anuluj