UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od kiedy celowo zniszczono dobre imię i odebrano możliwość kierowania stowarzyszeniem założycielowi i pomysłodawcy szlachetnej paczki czyli ks. Jackowi Stryczkowi - nie mam zaufania do osób, które zasiadają we władzach Stowarzyszenia Wiosna a co za tym idzie do samego stowarzyszenia.

Arekn

Anuluj