UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RomanR - A ja nie pomagam nikomu i tyle i mam święty spokój. Kiedyś pomagałem wszystkim potrzebującym bo miałem dobre serce. Dasz palec to wezmą całą rękę. Przez potrzebujących zostałem okradziony prawie na 400 tyś zł.. Kiedy ja byłem w potrzebie nikt mi nie pomógł. Kompletnie nikt. Czas mija ale uraza została. Idea słuszna, niestety czasem nie działa. Po 60 latach życia ode chciało mi się pomagać. Niech pomagają sobie na wzajem

Quenn

Anuluj