UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@beatle - Słusznie prawisz szanowny. GM ma tylko jedno zastrzeżenie do takiego pomysłu. Elblążanie głosują wszystkie wnioski BEZ ŻADNEJ weryfikacji urzędniczej, w przeciwnym razie urzędniki znają zwycięskie projekty na długo przed głosowaniem, wszak w nim też mogą brać udział wraz z AKTYWNYMI obywatelami, kolegami królika.

GłębokaMyśl

Anuluj