UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@xasx - Tylko powiedz mi proszę dlaczego? Radny reprezentowany jest przez pewną grupę obywateli, ma spotkania z nimi itd, słucha ich postulatów, dwa jest również mieszkańcem miasta - to dlaczego nie może zgłosić wniosku? Jeżeli pomysł się nie spodoba, to ludzie na niego po prostu nie zagłosują! Bardziej wybujałe pomysły nie przechodziły weryfikacji, czy to składał obywatel, czy radny.

Ciekawski

Anuluj