UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@a21 - Ale właśnie autorowi chodziło o to, że regulamin BO powinien zabraniać składania wniosków przez urzędników na stanowiskach bo to rodzi wątpliwości o rzetelność oceny pewnych rzeczy na ich stanowiskach po prostu nie wypada, to należy im to wprost zabronić w regulaminie


Anuluj