UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny Panie Prezydencie Elbląga oraz Radni Elbląga - i co Państwo na to?. Do głosowania jest jeszcze czas.
Obywat(EL)
Szanowny Panie Prezydencie Elbląga oraz Radni Elbląga - i co Państwo na to?. Do głosowania jest jeszcze czas.
Obywat(EL)