UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od dawna wiadomo że ten cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema Wybierane projekty to udogodnienia dla wybierających a nie obywateli Pisałem już dawno że wróbelek sobie z tego budżet miasta zrobił ze złudą że to obywatele wybierają Jeszcze tylko wybory przodownika pracy i mamy postkomunistyczny komplet Tak się kończy zatrudnianie pociotków i tym podobnych na stanowiskach bez żadnego doświadczenia i umiejętności Ważne żeby się ładnie uśmiechać jak miłościwie panujący przechodzi

Zielarski

Anuluj