UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieliście rząd który wyremontował w Elblągu 2 kościoły za 7 mln. Jak bóg ześle kolejny potop to przynajmniej będzie się gdzie modlić. To po co trącić pieniądze na zbiornik retencyjny.
Więcej wiary elblongi
Mieliście rząd który wyremontował w Elblągu 2 kościoły za 7 mln. Jak bóg ześle kolejny potop to przynajmniej będzie się gdzie modlić. To po co trącić pieniądze na zbiornik retencyjny.
Więcej wiary elblongi