UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieliście rząd który wyremontował w Elblągu 2 kościoły za 7 mln. Jak bóg ześle kolejny potop to przynajmniej będzie się gdzie modlić. To po co trącić pieniądze na zbiornik retencyjny.

Więcej wiary elblongi

Anuluj