UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie gadacie takie głupoty, że aż żal to komentować. Nie wiem czy to przypadłość polska czy tylko elbląska, że jest źle jak miasto nic nie robi, a jak coś zrobi, to większość cieszy się tylko z tego, że będzie na coś ponarzekać. Ludzie zawsze wam źle. Ręce opadają z takim społeczeństwem...

SAS

Anuluj