UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sprawa wydaje się prosta. Potrzebne są nowe przystanki. Są chętni klienci dla miejskiej komunikacji, która narzeka na brak pasażerów. No i zaczyna się droga pod górę. Nowodworska to droga powiatowa na terenie gminy Elbląg zarządzana przez miasto Elbląg. I już są takie trudności, że każdy z uśmiechem rozkłada ręce. Więc pozwolę sobie na pytanie: komu służy ta cała komunikacja? Pasażerom czy urzędnikom? Czy ona w ogóle ma służyć, czy po prostu być aby była? I na koniec, dlaczego w innych miastach autobusy miejskie obsługują swobodnie tereny poza miastem a w Elblągu jest to za trudne?