UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
> Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. O, to ciekawe, to jedak nie jesteśmy braćmi i nie kochamy się całymi sercami? Czyżby ktoś bardzo chciał uniknąć fali wrongthinku? :)
MieszkaniecEG