UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ci pracownicy jeszcze nie wiedzą, że cały zakład zwija się z Elbląga i Polski? Podziękujcie Kaczyńskiemu, że mamy najdroższy prąd w Europie, niedługi nie zostanie tutaj kamień an kamieniu.


Anuluj