UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ci pracownicy jeszcze nie wiedzą, że cały zakład zwija się z Elbląga i Polski? Podziękujcie Kaczyńskiemu, że mamy najdroższy prąd w Europie, niedługi nie zostanie tutaj kamień an kamieniu.
To ci pracownicy jeszcze nie wiedzą, że cały zakład zwija się z Elbląga i Polski? Podziękujcie Kaczyńskiemu, że mamy najdroższy prąd w Europie, niedługi nie zostanie tutaj kamień an kamieniu.