UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łatwo się piszę, siedząc za ekranem komputera o ludzkim nieszczęściu. Coraz więcej zwolnień w Polsce. Coraz mniej pracy wkraczamy w rynek, który oferuję znowu umowy o zlecenie, czy B2B, ale na zasadach umowy o pracę. Osoby, które wyżej piszą, że odprawy dostaną i pracę znajdą. Tylko, na jakich warunkach. Fachowców brakuje, gdzie jak większość teraz produkcji przenosi się. Dostaną pracę na połowach etatów, stażach itp. Ci ludzie mają rodziny na utrzymaniach, kredyty czy inne zobowiązania. Dla mnie to, co się dzieje teraz na rynku niezależnie od rządzących partii jest bardzo przykre.

nowyuzytkownik

Anuluj