UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
??? a jak kobieta biegnąc _lub_ chcąc zdążyć przed nadjeżdżającym pociągiem wpadnie pod koła !!! to czy ??? KZG wprzypadku _ wypadku _ { i oby tak sie nie stało } będzie dysponować drugą osobą { ponieważ podrużni raczej nie mogą czekać z powodu i tak dużych opóżnień } aczy nie lepiej ??? odrazu nie zająć tego stanowiska pracy no i czy ?? straż kolejowa_ pilnująca pożądku _ widząc kobietę biegnącą PO TORACH lub PRZEZ NIE _ nie reaguje ??? _ przecież to niedopuszczalne agdzie przepisy BHP to czy ??nie powinno się tam wysłać kontroli z INSPEKCJI PRACY!!! dla dociekliwiejszego zbadania tej sprawy TO CZY ??___ TO JEST LEGALNE ____
HELBOY