UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak, to prawda, ze milicja trzymyla huliganów krotko... nikt nie bal sie chodzic wieczorami. co teraz sie dzieje, to az trudno opisac!!! zeby huligani napadali w miejscu takim jak pub czy dyskoteka? niewyobrazalne!!! i na lapanie takich idiotow jeszcze przeznaczono nagrody? a ten poszkodowany to dostal nozem w mozg ze nie pamieta? moze go jeszcze raz nozem, to sobie przypomni?
ja