UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetne spotkanie- jedno z najlepszych na jakich byłam. Zapracowali na to i Autor i Prowadzący, jednego tylko nie rozumiem a mianowicie milczącą sala w trakcie pytań. Czyżby autocenzura?


Anuluj