UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mój pra, pra, pra-dziadek mieszkał w jaskini i miał dużo czasu wolnego. Nie miał Pana, a Panem był dla siebie i nazywano go jaskiniowcem

historyk 54

Anuluj