UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mój pra, pra, pra-dziadek mieszkał w jaskini i miał dużo czasu wolnego. Nie miał Pana, a Panem był dla siebie i nazywano go jaskiniowcem
historyk 54
A mój pra, pra, pra-dziadek mieszkał w jaskini i miał dużo czasu wolnego. Nie miał Pana, a Panem był dla siebie i nazywano go jaskiniowcem
historyk 54