UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety, ale w tym kraju pokutuje przeświadczenie, że czasy szlacheckie były najlepszymi jakie można sobie wymarzyć. Prezes wciąż wspomina naszą wspaniałą historię. Fajnie to miały tylko "elity" a większość społeczeństwa było właściwe niewolnikami.


Anuluj