UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fer....ke - Twoja diagnoza niekoniecznie trafna. Bo, otóż.... ubywa portalowi czytających i komentujących, z jakich powodów? łatwo się domyślić. Postawię tezę, że wśród tych którzy coraz rzadziej tu zaglądają świadomość istnienia Gombrowicza i jego schedy jest być większa niż u "uśmiechniętej " kompanji. I stąd ta mizeria o której napisałeś. Co zaś do autorki biografii pana Witolda to za spotkanie z Nią dziękuję. Wybieram spacer.