UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PiesekLeszek - Oczywiście, że Elbląg jest gotowy ! Pan prezydent bawił się dzisiaj na organizowanym przez miasto festynku emeryckim czym dogonił tytana umysłu Adrianka ! Gratulacje !

GłębokaMyśl

Anuluj