UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PiesekLeszek - Oczywiście, że Elbląg jest gotowy ! Pan prezydent bawił się dzisiaj na organizowanym przez miasto festynku emeryckim czym dogonił tytana umysłu Adrianka ! Gratulacje !
GłębokaMyśl
@PiesekLeszek - Oczywiście, że Elbląg jest gotowy ! Pan prezydent bawił się dzisiaj na organizowanym przez miasto festynku emeryckim czym dogonił tytana umysłu Adrianka ! Gratulacje !
GłębokaMyśl