UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co PiS zrobił w tej sprawie poza tym, że nic nie zrobił? A to teraz chcą jechać na tym kąsając rząd. Przykłady w mediach się piętrzą. Dzbanami bym się nie przejmował, raczej skupił na pomocy. Kategorycznie tępiąc patologie pod tytułem kto najlepsze ujęcie zrobi telefonem z zerwanej tamy. Plus armia szabrowników.


Anuluj