UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że ty żyjesz od 1 do 1 to nie znaczy że miasto nie ma rezerw. I pięknie, że Elbląg pomaga. Nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, jak w twoim przypadku z pomocą bezdomnym (na życzenie).
Marta555
To że ty żyjesz od 1 do 1 to nie znaczy że miasto nie ma rezerw. I pięknie, że Elbląg pomaga. Nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto, jak w twoim przypadku z pomocą bezdomnym (na życzenie).
Marta555