UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteś gimbusem? Nigdy tak nie było, że zalewało Elbląga? Wiem, że trasa długa, ale tak naprawdę nie wiemy jak to się rozejdzie. Pytanie było: czy Elblag jest przygotowany na ewentualne zalania?

PiesekLeszek

Anuluj