UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo po co wydawać kasę na coś co może się nigdy nie przydać? Każdy woli wydać kasę tak by wygrać kolejne wybory, więc wolą budować stadiony, drogi, robić imprezy, parki itp. itd. a taki zbiornik retencyjny przyda się raz na 30 lat, więc komu się chce tym zajmować?