UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za tą klęskę odpowiadają nieudacznicy z PO i powinni za to płacić z własnej kieszeni. Niestety znów sięgają po pieniądze podatników.
Harleyem po bażantarni
Za tą klęskę odpowiadają nieudacznicy z PO i powinni za to płacić z własnej kieszeni. Niestety znów sięgają po pieniądze podatników.
Harleyem po bażantarni