UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za tą klęskę odpowiadają nieudacznicy z PO i powinni za to płacić z własnej kieszeni. Niestety znów sięgają po pieniądze podatników.

Harleyem po bażantarni

Anuluj