UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za wspieraniem, ale jak to jest... na podstawowe funkcjonowanie miasta brak kasy, a tu 100 000.Pytam, poważnie i z ciekawości skąd te pieniądze. Jeśli ja mam budżet rodziny, w którym jest jakaś minimalna nadwyżka to pomagam bezdomnym, ale jeśli mi brakowało to nie pomagałem bo nie miałem skąd. Miasto bierze kredyt na pomoc innym ??


Anuluj