UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ty jakiś nieświadomy ??? w tych rejonach od 1997 r. żyli na bombie tylko liczono na cud, że powódź już się nie powtórzy ! to książkowe zaniedbanie każdej władzy !! a obecna niech to ogarnia !


Anuluj