UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ty jakiś nieświadomy ??? w tych rejonach od 1997 r. żyli na bombie tylko liczono na cud, że powódź już się nie powtórzy ! to książkowe zaniedbanie każdej władzy !! a obecna niech to ogarnia !
a ty jakiś nieświadomy ??? w tych rejonach od 1997 r. żyli na bombie tylko liczono na cud, że powódź już się nie powtórzy ! to książkowe zaniedbanie każdej władzy !! a obecna niech to ogarnia !