UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy inny kraj przeżywa klęskę to Polacy jadą, aby pomagać, kiedy Polska przezywa tragedię i klęskę nikt z sąsiadów nas nie wsparł! tak to wygląda !!! cóż KO będzie miało prawdziwy test!! i mniej gadania a więcej pracy i wsparcia


Anuluj