UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedy inny kraj przeżywa klęskę to Polacy jadą, aby pomagać, kiedy Polska przezywa tragedię i klęskę nikt z sąsiadów nas nie wsparł! tak to wygląda !!! cóż KO będzie miało prawdziwy test!! i mniej gadania a więcej pracy i wsparcia