UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i brawo. Nie jestem zwolennikiem MS, ale tutaj brawa za decyzję. Trzeba pomagać w takich sytuacjach.
Haju
No i brawo. Nie jestem zwolennikiem MS, ale tutaj brawa za decyzję. Trzeba pomagać w takich sytuacjach.
Haju