UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co wy bredzicie przecie już podjęli decyzję że tor wodny będzie wąski i duże statki ??czyli kajaki wpłyną. Obrotnica też mikro na jajaki. Tak rzadzi obecną władza w RP. Tak dziękuję elblazanom.


Anuluj