UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy bredzicie przecie już podjęli decyzję że tor wodny będzie wąski i duże statki ??czyli kajaki wpłyną. Obrotnica też mikro na jajaki. Tak rzadzi obecną władza w RP. Tak dziękuję elblazanom.
Co wy bredzicie przecie już podjęli decyzję że tor wodny będzie wąski i duże statki ??czyli kajaki wpłyną. Obrotnica też mikro na jajaki. Tak rzadzi obecną władza w RP. Tak dziękuję elblazanom.