UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tusk nie czeka, dziś (12.09.24) odbiera kolejną niemiecką nagrodę w Poczdamie. :-) Chłop zapracowany, ale uśmiechnięty, ciągnie 'nadludzkim' wysiłkiem niemieckie interesy, a polskie inwestycje odchodzą powoli w niebyt. Żenada!


Anuluj