UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Umowę podpisano na 5 lat, co miesiąc do kasy Zarządu Portu będzie wpływało od operatora 37 tys. zł netto za korzystanie z terminala. " Ciekawe, czy to pokrywa koszty uposażenia pana Zglińskiego i jego wesołej czeredki zatrudnionej w parkingu dla TiRów ? W razie czego miasto radośnie pokryje straty, bo tak zawsze robiło... to niby dlaczego miałoby się coś zmienić ? !
GłębokaMyśl