UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez to jakis zart, prywatny wychodzi za darmo, 1500 i masz w tym wszystko. A w miejskim 1500 plus wyzywienie plus skladkowe plus jakies i ubezpieczenie roczne. Znowu prywaciarz zyska a my nadal placimy, do tego doliczyc wieczne l4 bo przeciez w miejskim zlobku karar be i dziecko nie moze juz przyjsc, ale w prywatnym z gilem chodzi caly rok i nie dlatego ze to infekcja po prostu zdarza sie ze zeby ida ze po prostu ten katar jest. Tragedia


Anuluj