UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilka dni minęło, a komentarzy brak. Nic w tym dziwnego, po prostu zwyczajowo komentujący, nie mają wiedzy o Witoldzie Gombrowiczu. A ci, którzy przeczytali chociaż jeden z jego utworów stanowią znikomą ilość. Zamilkli nawet ci komentujący co potrafią pod każdym artykułem wyrazić swoje opinie na tematy bieżące, szczególnie polityczne.
Fer....ke