UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beewoolf - Problem nie w ilości policji tylko w jej jakości, apolityczności tej formacji, uprawnieniach policjanta gwarantujących mu w każdej sytuacji trudnej własne bezpieczeństwo. A na straży tego ma stać państwo i prawo. A jak jest każdy widzi.


Anuluj