UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Beewoolf - Problem nie w ilości policji tylko w jej jakości, apolityczności tej formacji, uprawnieniach policjanta gwarantujących mu w każdej sytuacji trudnej własne bezpieczeństwo. A na straży tego ma stać państwo i prawo. A jak jest każdy widzi.