UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwojtaniewybierałem - Oj tam, oj tam. Po co się tak napinać. Wiadomo że Mazurska jest w kiepskim stanie. Takich dziurawych ulic jest więcej i ciągle przybywa. Sprawy portu leżą a most UE jest knotem. Ale to nie o to chodzi. Najważniejsze, że PiS nie rządzi. Usmiechamy się!


Anuluj