UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A PANOWIE Z CZERWONEGO PATROLA BIJĄ BEZBRONNYCH MATURZYSTÓW W PUBACH , KOLESI Z KOSAMI BOJĄ SIĘ. A PRZECIEŻ STARÓWKA TO ICH REJON............

HwałaWamDobrzyPolicjanci

Anuluj