UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się tylko Elbląg powinien mieć filharmonii budynek i niech olsztyn przestanie się do nas wtrącać.
Zgadzam się tylko Elbląg powinien mieć filharmonii budynek i niech olsztyn przestanie się do nas wtrącać.