UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby w Elblągu rozbudowywano miejsca trybun na koncerty to i show biznes by sie rozwijał. W czasach kosmosu i post jaskiniowej ludzie spori przebywają w chatach i hala kompletnie stoi pusta. Lepiej przywrócić Dworzec Zdrój w nowym miejscu na Zawadzie, gdzie zespoły muzyczne mogłyby przygrywac z tarasu turystom na parkingu bez wychodzenia z motoru

auto-market

Anuluj