UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prosimy bardzo by orkiestra grała dla konsoli Olimpii bo.... Dziękujemy Olimpii Elbląg za spotkanie przyjaźni, wasze ego nadal pozostaje jak na fotografii ! Czy nie żal Starego Miasta ? Swoim zachowaniem nie zasługujecie nawet na obecny stadion....